Lidhje

Protestë në Shkodër


Protestë në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Partia Demokratike dhe mbështetës të saj zhvilluan sot një tubim në Shkodër gjatë të cilit pjesëmarrësit u shprehën kundër rritjes së taksave.

XS
SM
MD
LG