Lidhje

Media Arkivi

Protesta të dhunshme në Prishtinë


Përleshje të rrepta përshkuan një protestë në Prishtinë me kërkesat për shkarkimin e një ministri serb në qeverinë e Kosovës dhe mbrojtjen e kompleksit të minierave Trepça.

XS
SM
MD
LG