Lidhje

Shqipëri, debatet për zgjedhjen e kryetarit të PS


Shqipëri, vazhdojnë debatet për kryetarin e PS
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Shqipëri, vazhdojnë debatet për kryetarin e PS

Në Shqipëri vazhdojnë debatet në partinë socialiste lidhur me zgjedhjet për kryetarin e saj. Deputeti Ben Blushi foli sërish sot për nevojën që kongresi i ardhshëm i marsit t'i hapë rrugë një gare të lirë, ndërsa përsëriti kritikat e forta për mënyrën se si kryeministri dhe kryetari socialist Edi Rama po drejton vendin dhe partinë socialiste.

Shqipëri, vazhdojnë debatet për kryetarin e PS
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Shiko komentet (4)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG