Lidhje

Shqipëri, debatet për zgjedhjen e kryetarit të PS

  • Armand Mero

Në Shqipëri vazhdojnë debatet në partinë socialiste lidhur me zgjedhjet për kryetarin e saj. Deputeti Ben Blushi foli sërish sot për nevojën që kongresi i ardhshëm i marsit t'i hapë rrugë një gare të lirë, ndërsa përsëriti kritikat e forta për mënyrën se si kryeministri dhe kryetari socialist Edi Rama po drejton vendin dhe partinë socialiste.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG