Lidhje

Infrastruktura dhe mjedisi në Qarkun e Gjirokastrës


Qarku i Gjirokastrës që përfshin dhe Tepelenën e Përmetin po nxit projekte zhvillimi që synojnë përmirësime në infrastrukturë dhe në mjedis. Drejtues të zyrës së Zhvillimit në këtë qark thonë se për këto projekte po bashkëpunohet edhe në kuadër të programeve ndërkufitare me vendet fqinje.
Mjedisi dhe infrastruktura në Gjirokastër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00
XS
SM
MD
LG