Lidhje

Qendër bashkëpunimi policor Shqipëri-Greqi


Mjetet greke të informimit njoftuan për krijimin e një qendre policore të përbashkët mes Shqipërisë dhe Greqisë për shkëmbimin e informacionit. Qendra pritet të ngrihet në Pikën kufitare të Kakavijës dhe do të ndihmojë për të luftuar krimin në të dy anët e kufirit.

Qendër e përbashkët policore Shqipëri-Greqi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

XS
SM
MD
LG