Lidhje

Qendrat sociale në Shkodër


Qendrat sociale në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

Pas Tiranës, Shkodra është bashkia me numrin më të madh të qendrave sociale në Shqipëri. Përfaqësues të bashkisë thonë se po punojnë për zgjerimin dhe reformimin e këtij shërbimi.

XS
SM
MD
LG