Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me Kryeministrin Edi Rama


Para takimit në Shtëpinë e Bardhë të Kryeministrit Rama me Presidentin Obama dhe Nënpresidentin Biden, në një intervistë për Zërin e Amerikës, zoti Rama foli për temat që pritet të diskutohen si bashkëpunimi strategjik mes dy vendeve

XS
SM
MD
LG