Lidhje

Reagime ndaj fjalorit të botuar nga Akademia e Malit të Zi


Reagime ndaj fjalorit të botuar nga Akademia e Malit të Zi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Fjalori i sapobotuar i Akademisë Malazeze vazhdon të ngjallë reagime te shqiptarët. Reagimet kanë të bëjnë me terminologjinë e përdorur, që për shqiptarët cilësohet si fyese dhe paragjykuese.

XS
SM
MD
LG