Lidhje

Të martën mblidhet Komisioni i Reformës në Drejtësi


Të martën mblidhet Komisioni i Reformës në Drejtësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Po nesër pasdite është parashikuar dhe konferenca e kryetarëve për të përcaktuar datat e thirrjes së seancave për votimin e këtij ligji si dhe dy ligjeve të tjera që janë pjesë e paketës për zbatimin e Reformës.

XS
SM
MD
LG