Lidhje

Kërkohet dorëheqja e rektorit të Universitetit të Prishtinës


Qindra veta morën pjesë sot në një protestë në Prishtinë për të kërkuar dorëheqjen e rektorit të Universitetit të Prishtinës Ibrahim Gashi dhe hetimin e siç thuhet, keqpërdorimeve në këtë institucion.

XS
SM
MD
LG