Lidhje

Shkodër: 24 vjetori i rihapjes së institucioneve fetare


24 vjet nga rihapja e institucioneve fetare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Në Shkodër po përkujtohet 24 vjetori i rihapjes së institucioneve fetare dhe rifitimit të lirisë fetare në Shqipëri. Në ceremonitë e këtij përvjetori ishte i pranishëm edhe Kryetari i Komunitetit Musliman të Shqipërisë, i cili vlerësoi bashkëjetesën ndërfetare si edhe përparimin e institucioneve fetare në Shqipëri gjatë viteve të demokracisë.

24 vjet nga rihapja e institucioneve fetare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

XS
SM
MD
LG