Lidhje

Një libër për tolerancën fetare


Historiani dhe etnologu Kahreman Ulqini, sapo ka botuar librin "Toleranca fetare e shqiptarëve në zigzaget e historisë".

Ai thotë se në historinë e shqiptarëve nuk ndeshen raste të dhunës ndërfetare.

Një libër për harmoninë fetare
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:23 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG