Lidhje

Pasojat e rënies së ndjeshme të popullsisë


Pasojat e rënies së ndjeshme të popullsisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:41 0:00

Rënia e ndjeshme e popullsisë vlerësohet nga studiuesit me pasoja për zhvillimin ekonomik dhe social të Shqipërisë.

XS
SM
MD
LG