Lidhje

Restorantet e Uashingtonit përballen me ndryshime të mëdha nga pandemia


Restorantet e Uashingtonit përballen me ndryshime të mëdha nga pandemia
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Në Uashington, një restorant në zemër të qytetit pati mjaft sukses për menynë e tij të perimeve, por pandemia përmbysi gjithçka. Tani, restoranti e ka të vështirë të mbajë punonjësit dhe të vazhdojë misionin e tij për të ofruar ushqime të mira për shëndetin.

XS
SM
MD
LG