Lidhje

Revolucioni dixhital dhe pasojat për vendet në zhvillim


Revolucioni dixhital dhe pasojat për vendet në zhvillim
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Zhvillimet dixhitale kanë mbyllur biznese në mbarë ekonominë globale, që nga muzika dhe deri tek manifaktura. Po ndryshon mënyra se si bëhet tregtia, si prodhohen mallrat dhe si transportohen dhe shiten ato.

XS
SM
MD
LG