Lidhje

Roli i kulturës në zhvillimin e vendeve


Roli i kulturës në zhvillimin e komuniteteve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Organizata nga vendet e Ballkanit po diskutojnë në Gjirokastër rolin e kulturës dhe pjesëmarrjes qytetare për zhvillimin e komuniteteve vendore. Përfaqësues nga Shqipëria, Kosova dhe Serbia po nxisin këmbimet kulturore për përmirësimin e bashkëpunimit mes organizatave të shoqërisë civile në rajon.

Roli i kulturës në zhvillimin e komuniteteve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

XS
SM
MD
LG