Lidhje

Roli i policisë së shtetit në zgjedhje

  • Raimond Kola

Roli i policisë së shtetit në procesin e zgjedhjeve të qershorit shihet në Shqipëri si mjaft i rëndësishëm. Ngarkesa e lartë e aktivitetit politik dhe pergjegjesite e policise gjate dites se votimeve po trajtohet nga drejtuesit e larte ne nje seri takimesh dhe trajnimesh me strukturat vendore.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG