Lidhje

Rritje e emigracionit të shqiptarëve nga Mali i Zi


Rritje e emigracionit të shqiptarëve nga Mali i Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Si pasojë e gjendjes së rënduar ekonomike dhe të papunësisë, emigrimi i komunitetit shqiptar nga Mali i Zi po shënon një rritje të theksuar.

XS
SM
MD
LG