Lidhje

Gjendja e rrugëve malore në veri të Shqipërisë


Banorë të zonave malore në veri të Shqipërisë po i kërkojnë qeverisë t'u kushtojë më shumë vëmendje rrugëve malore, ku prej vitesh mungojnë investimet dhe mirëmbajtja. Mungesa e mirëmbajtjes së rrugëve bëhet shpesh shkak për aksidente të rënda rrugore.

Gjendja e rrugëve të zonave malore në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG