Lidhje

Banorët kërkojnë pikëkalim në Krajë


Pikëkalimi në Krajë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Subjektet politike dhe banorët e zonës së Krajës, pranë Liqenit të Shkodrës, vazhdimisht kanë kërkuar hapjen e pikës kufitare me Shqipërinë që do të ndihmonte qarkullimin e lirë të njerëzve dhe mallërave si dhe do ta rriste mirëqenien e kësaj zone tejet të izoluar të shqiptarëve në Mal të Zi.

Pikëkalimi në Krajë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG