Lidhje

Intervistë me Senatorin Murphy


Kryetari i nënkomisionit për Çështjet Europiane pranë Komisionit për Marrëdhëniet me Jashtë në Senatin amerikan Christopher Murphy mbi takimin mes kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe atij serb Aleksander Vuçiç

XS
SM
MD
LG