Lidhje

Çelja e sezonit turistik malor në Kelmend


Në Kelmend, u hap sot sezoni turistik malor, një përpjekje e administratës dhe e banorëve për të tërhequr vëmendjen e vizitorëve vendas dhe të huaj drejt Alpeve shqiptare, me bukuri të mëdha natyrore.

Çelja e sezonit turistik malor në Kelmend
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:20 0:00

XS
SM
MD
LG