Lidhje

28 Nëntori në Shkodër


28 Nëntori në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Në Shkodër, pas ngritjes së Flamurit Kombëtar përpara bashkisë, u vendosën kurora me lule në shtatoren e Luigj Gukakuqit dhe në vendin, ku diktatura komuniste pushkatoi kundërshtarët politikë.

XS
SM
MD
LG