Lidhje

Dhoma amerikane e Tregëtisë, takim në Shkodër


Dhoma Amerikane e Tregtise zhvillon në Shkoder nje takim me perfaqesues te biznesit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Dhoma Amerikane e Tregtisë zhvilloi sot në Shkodër një takim me përfaqësues të bisnesit, ku mori pjesë edhe Drejtoresha e Përgjithshme e Doganave të Shqipërisë, Elisa Spiropali. Në takim u ngritën shqetësimet e biznesit në lidhje me procedurat doganore si dhe nevojën e hartimit të akteve nënligjore, që mundësojnë zbatimin e ligjit të ri doganor, i cili hyn në fuqi në janar të vitit të ardhshëm.

Dhoma Amerikane e Tregtise zhvillon në Shkoder nje takim me perfaqesues te biznesit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

XS
SM
MD
LG