Lidhje

Shkodër, protestë kundër qeverisë


Partia Demokratike dhe mbështetës të saj zhvilluan sot një tubim në Shkodër gjatë të cilit pjesëmarrësit u shprehën kundër rritjes së taksave. Ata protestuan edhe ndaj asaj që e shohin si keqqeverisje përmes korrupsionit.

Protestë në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG