Lidhje

Shkodër, toleranca fetare përballë ekstremizmit


Shkodër, toleranca fetare përballë ekstremizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Komunitetet fetare të Shkodrës shprehen në mbështetje të bashkëpunimit dhe tolerancës ndërfetare, duke kundërshtuar çdo shfaqje të ekstremizmit të dhunshëm. Ata shohin rol jo vetë tek familja, por tek të gjithë aktorët e shoqërisë shqiptare si kundërpeshë ndaj ekstremizmit.

XS
SM
MD
LG