Lidhje

Ademi: Problemet e pushtetit vendor


Kryebashkiakja e Shkodres Voltana Ademi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, thotë se mungesa e një ligji të ri për organizimin dhe funksionimin e pushtetiti vendor, ka krijuar probleme në periudhën e tanishme tranzitore të pushtetit vendor.

Kryebashkiakja e Shkodres Voltana Ademi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

XS
SM
MD
LG