Lidhje

Shkodër, besimtarët katolikë festojnë Krishtlindjet


Në Shkodër, besimtarët katolikë po festojnë sot Krishtlindjet. Gjatë meshës së mëngjesit, Arqipeshkvi i Shkodër- Pultit, Engjëll Masafra, bëri thirrje për më shumë mbështetje ndaj njerëzve në nevojë. Duke u shprehur se emigracioni dhe aborti po e mplakin shoqërinë shqiptare, imzot Masafra u bëri thjirrje besimtarëve për të përqafuar jetën.

Mesazhi i Ipeshkvit Masafra
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00
XS
SM
MD
LG