Lidhje

Fushata elektorale e Shkodrës


Në Qarkun e Shkodrës, fushata elektorale po mbizotërohet nga dy forcat kryesore politike, Partia Demokratike dhe ajo Socialiste.

Listat e kandidatëve të tyre për deputetë kryesohen nga dy figura të njohura, Kryetarja e Parlamentit, zonja Jozefina Topalli dhe profesoresha e njohur, Mimoza Hafizi.

Si Partia Demokratike, ashtu edhe ajo Socialiste, e kanë përqendruar fushatën elektorale në Qarkun e Shkodrës në rritjen e punësimit dhe fuqizimin e infrastrukturës.

Fushata elektorale në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:07 0:00
XS
SM
MD
LG