Lidhje

Përgatitjet për zgjedhjet në Qarkun e Shkodrës


Përgatitjet për zgjedhjet në Qarkun e Shkodrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpërndarë në të gjithë Komisionet Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve të 25 Qershorit bazën e plotë materiale, përfshirë fletët e votimit, që do t’u dorëzohen të shtunën qendrave të votimit në të gjithë territorin e Shqipërisë. Problem mbetet mosdorëzimi,k nga ana e partive politike, të emrave të vëzhguesve, komisionerëve të qendrave të votimit dhe numëruesve.

Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, ishte sot në Komisionet Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve në Qarkun e Shkodrës ku ndoqi pergatitjet që po bëhen për votimet e ditës së djelë.

Përgatitjet për zgjedhjet në Qarkun e Shkodrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG