Lidhje

Festime për Ditën e Pavarësisë në Shkodër


Dita e Flamurit në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Në qytetin e Shkodrës, 103 vjetori i Shpalljes se Pavarësisë u përkujtua sot me ngritjen simbolike të flamurit kombëtar, Maratonën e Pavarësisë Shkodër-Ulqin dhe nderimin për atdhetarin Luigj Gurakuqi.]

Dita e Flamurit në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

XS
SM
MD
LG