Lidhje

Roli i shoqërisë civile në reformimin e gjyqësorit shqiptar


Organizatat e shoqërisë civile në Shqipëri synojnë të bëhen pjesë aktive e procesit të vlerësimit të gjyqtarëve dhe prokurorëve, apo siç njihet ndryshe me termin “Vetingu”.

Roli i shoqërisë civile në reformën e gjyqësorit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG