Lidhje

Shqipëri-Greqi, bashkëpunim kundër zjarreve


Shqipëria dhe Greqia do të bashkëpunojnë për mbrojtjen e zonave kufitare nga përhapja e zjarreve. Gjatë një takimi në Gjirokastër drejtues të disa rajoneve greke biseduan me homologët shqiptarë për informacionin konkret, ndihmën në operacione dhe stërvitje të përbashkëta të reparteve zjarrfikëse.
Shqipëri-Greqi bashkëpunim kundër zjarreve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00
XS
SM
MD
LG