Lidhje

Shqipëri: Rifillon kapja e lëndëve narkotike

  • Raimond Kola

Policia në jug të Shqipërisë iu rikthye operacioneve për bllokimin e lëndëve narkotike. Mbi dyqind kilogramë mariuanë u bllokuan në Gjiroakstër dhe në Sarandë. Policia shqiptare po përballet me raste gjithnjë e më të shtuara të transportimit të narkotikëve përmes hapësirës detare. Ndërkaq në rastet e fundit të transportimit te droges në kufirin greko shqiptar kanë rezultuar të implikuar edhe policë greke njoftuan buirmet zyrtare të policisë greke.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG