Lidhje

Bashkëpunimi Shqipëri - Mali i Zi për lehtësimin e lëvizjes së lirë


Shqipëria dhe Mali i Zi po bashkëpunojnë për lehtësimin e lëvizjes së lirë të shtetasve dhe mallrave duke përmirësuar infrastrukturën rrugore që përshkon dy vendet dhe duke hapur pikëkalime të reja kufitare. Investimet për këto projekte janë realizuar nga Fondi Shqiptar i Zhvillimit me fondet e Bashkimit Europian.

Bashkëpunimi Shqipëri - Mal i Zi për infrastrukturën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG