Lidhje

Mbrojtja e refugjatëve në Shqipëri


Mbrojtja e refugjatëve në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Organizatat Ndërkombëtare po nxisin forcimin e kapaciteteve të shoqërisë civile për respektimin më të mirë të të drejtave të azilkërkuesve dhe refugjatëve në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG