Lidhje

Media Arkivi

Plazhet e reja në bregdetin shqiptar


Plazhet e reja në bregdetin shqiptar
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:42 0:00

Në Shqipëri, krahas plazheve tradicionale, gjithnjë e më shumë pushuesit po frekuentojnë plazhet e reja në bregdetin e Adriatikut dhe atë të Jonit, thuajse të panjohura më parë, ku ata gjejnë më shumë pastërti dhe qetësi.

XS
SM
MD
LG