Lidhje

Dëmtimet në pyjet e Shqipërisë së veriut


Dëmtimet në pyjet e Shqipërisë së veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Zërit i Amerikës sjell në vëmendje dëmtimet dhe gjendjen në sipërfaqet pyjore në veri të Shqipërisë, ku ndodhen edhe pasuritë më të shumta pyjore.

XS
SM
MD
LG