Lidhje

Libri “Bekim Fehmiu-Odiseu i Kosovës”


Ditët e fundit u promovua në Shkodrër libri “Bekim Fehmiu-Odiseu i Kosovës”, që i kushtohet aktorit të shquar Bekim Fehmiu. Autor i librit është publicisti dhe gazetari Fahri Musliu, i cili për një kohë të gjatë ka raportuar nga Beogradi për mediat ndërkombëtare dhe ato në gjuhën shqipe, përfshirë edhe Zërin e Amerikës.

Libri: “Bekim Fehmiu-Odiseu i Kosovës”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

XS
SM
MD
LG