Lidhje

Të drejtat e shqiptarëve në Malin e Zi


25 vjet pas zgjedhjeve të para shumëpartiake, shqiptarët kanë mbetur në një pozitë jo të volitshme përsa i përket lirive të të drejtave si komunitet në Mal të Zi. Ky ishte përfundimi i tryezës së rrumbullakët me temën "Shqiptarët dhe pluralizmi në Mal të Zi", që u mbajt në Ulqin.

Liritë dhe të drejtat e shqiptarëve në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG