Lidhje

Të rinj nga Ballkani restaurojnë në Gjirokastër


Të rinj nga vendet e Ballkanit prej dhjetë vitesh po punojnë në Gjirokastër në fushën e Trashëgimisë Kulturore. Krahas ndihmesës profesionale Kurset e Restaurimit po u shërbejnë të rinjve edhe për të kapërcyer paragjykimet dhe forcuar lidhjet e miqësisë.

Të rinj nga Ballkani restaurojnë në Gjirokastër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG