Lidhje

Media Arkivi

Thaçi mbi rrezikun e mosintegrimit


Ministri i jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi, tha në Berlin se vonesa në integrimin e Ballkanit perëndimorë hap mundësi për rritjen e ndikimit të Rusisë dhe ISIS-it

XS
SM
MD
LG