Lidhje

Tiranë, Basha bën betimin, merr zyrtarisht detyrën

  • Armand Mero

Tiranë, Basha bën betimin, merr zyrtarisht detyrën

Kryetari i ri Bashkisë së Tiranës, Lulëzim Basha bëri betimin duke marrë zyrtarisht detyrën. Në fjalën e tij zoti Basha theksoi se vemendja për të gjithë qytetarët do të jetë e njëjtë, pavarësisht bindjeve politike dhe i bëri ftesë të gjitha palëve që të bashkëpunojnë në të mirë të qytetit. Zoti Basha përsëriti angazhimin se do të mbajë premtimet e bëra duke rikonfirmuar atë çka parashikon të realizojë në 100 ditët e para.

XS
SM
MD
LG