Lidhje

Tiranë, nesër bisedime të drejtpërdrejta për çështjen e zgjedhjeve

  • Armand Mero

Tiranë, nesër bisedime të drejtpërdrejta për çështjen e zgjedhjeve

Në Shqipëri kryetarët e grupeve parlamentare të partisë demokratike dhe asaj socialiste Astrit Patozi dhe Gramoz Ruci, do të takohen nesër për të nisur bisedime të reja për zgjidhjen e çështjes së hetimit të zgjedhjeve të qershorit 2009. Ky do te jete takimi i pare mes palëve që zhvillohet pa ndërmjetësimin ndërkombëtar.

XS
SM
MD
LG