Lidhje

Në Tiranë interesim për zgjedhjet presidenciale të SHBA


Në Tiranë interesim për zgjedhjet në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Në Tiranë, qytetarët kanë vlerësime të ndryshme për zgjedhjet, që po mbahen sot në SHBA. Ata presin që politikanët shqiptarë të mësojnë sa më shumë nga demokracia dhe kultura politike amerikane.

Në Tiranë interesim për zgjedhjet në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

XS
SM
MD
LG