Lidhje

Konferencë shkencore në Tivar


Konferencë për Tivarin

Në Tivar u mbajt para pak ditësh një konferencë ku u paraqitën dokumente dhe hulumtime mbi zonën e Tivarit, Shestanit dhe Krajës. Dokumentet ishin të aspektit historik, kulturor dhe arkeologjik.

Konferencë shkencore në Tivar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

XS
SM
MD
LG