Lidhje

Trafiqet në kufirin shqiptaro grek


Trafiqet në kufirin shqiptaro grek
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Trafiqet në kufirin shqiptaro grek

Në kufirin e Shqipërisë me Greqinë janë shtuar format e trafikut që lidhen me narkotikët dhe emigracionin e paligjshëm. Policia shqiptare dhe ajo greke po përballen me grupe kriminale të cilat në disa raste kanë krijuar probleme edhe për rendin dhe sigurinë e banorëve të zonave ndërkufitare.

Trafiqet në kufirin shqiptaro grek
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00
XS
SM
MD
LG