Lidhje

Tradita në ndihmë të zhvillimit ekonomik


Tradita në ndihmë të zhvillimit ekonomik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Agjencia Amerikane për Zhvillimin Ndërkombëtar USAID po mbështet në Shqipëri disa sektorë të traditës shqiptare në funksion të zhvillimit ekonomik dhe punësimit të grave.

XS
SM
MD
LG