Lidhje

Aktivitete në Ulqin në Ditën Botërore të Autizmit


Sot në Ulqin u shënua Dita Botërore e Autizmit, ku morën pjesë veprimtarë nga Mali i Zi, Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia. Në këtë kuadër u zhvilluan aktivitete të ndryshme për ndërgjegjësimin e popullatës për autizmin.

Aktivitete në Ulqin në Ditën Botërore të Autizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG