Lidhje

Ulqini organizon Festivalin Ballkanik të Folklorit


Festivali kulturor shumetnik në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Festivali kulturor shumetnik në Ulqin

Në Ulqin u mbajt Festivali Ballkanik i Folklorit, ku u promovua bashkëjetesa e popujve të Ballkanit dhe u paraqitën vlerat burimore të kulturës së Ulqinit. Festivali shënoi mbylljen e sezonit turistik në këtë qytet piktoresk bregdetar.

Festivali kulturor shumetnik në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

XS
SM
MD
LG